The Cake

The Cake

#локація центр Києва. Бессарабка та інфраструктура Арена-Сіті дають відчуття перебування у самісінькому Яблучці всіх подій. Потік людей, маршрутів, зустрічей. Запаркуватись тут треба вміти (свої зрозуміють). Без авто навіть легше.

#інтер’єр лофтовий дизайн у виконанні відомого Слави Балбека вигідно підкреслює простір. Високі стелі. Інтерпретація вже класичних білих кахлів на підлозі у незвичний спосіб. Люстри, які немов зішли із блокноту графіка-ілюстратора. Небанальне використання дерева: фактури і масив. Загальне враження: “є чим дихати” – просторо і світло, легко мислиться в стінах такого закладу.

#меню В меню сніданки, які сервіруються цілий день (!). Лінійка “ранкових” страв широка і напрочуд вдала: від яєчної класики як то “Бенедикт” (60 грн) чи скрембл (55 грн) до неймовірних круасанів із начинками (з козиним сиром, томатами та рукколою за 80 грн та із шинкою та сиром Чеддер за 50 грн). Також в меню є супи: Том ям та курячий бульойн. Сендвічі. Солодке – центр закладу. В асортименті кейки, еклери, тарти, фірмові макарон, зефір, мармелади і особливі десерти.

#сервіс / атмосфера сервіс відповідає ресторанному рівню. Не дивно, the Cake позиціонує себе як десертний ресторан. Отже, на вході вас зустріне хостес, а обслуговуватимуть з уважністю. Приємно, що сервіс зайняв серединку десь між безпосереднім зверненням у кав’ярнях та дещо відчуженим – у ресторанах високого класу.
Атмосфера – стильне місце в самому вирі життєвих потоків. Ідеально і для усамітнення із власиними думками / проектами / ідеями, і для проведення часу в компанії.

вул. Велика Васильківська 5
044 223 16 73
9/10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *