Маячок

вул. Лютнева 58а, Київ
044 585 39 41

Варто перетнути добротні ворота заміського ресторану Маячок, як всі проблеми метушливої столиці, включно із відрізком жахливої дороги на під’їзді, залишаються десь далеко. Ресторан, що являє собою затишне й просторе шале, видається неначе рідним – літньою резиденцією друзів як мінімум.
А все через те, що не дивлячись на загальну, явно відчутну атмосферу достатку в самому кращому розумінні цього слова, Маячок не пригнічує умовностями (читайте “бездушним пафосом”). Тут все справжнє. І вже більше ніж 10 років заклад примудряється втримувати коло своїх відданих гостей – такий собі закритий клуб. А все через успішний сплав бездоганного сервісу, привітного простору та якісної і завжди по-справжньому смачної кухні, що являє собою мозаїку страв різних національностей, що рідняться в одному – напрямку й стилі виконання. Є піч, де готується, наприклад, оригінальний борщ. А ще Маячок володіє неймовірним бонусом – казковою локацією, яка в принципі сама по собі варта візиту. Доріжки, газони, альпійські гірки, дитячий майданчик на чолі з мега-популярними батутами, пантони на затоці Дніпра, веранди – все це свторює атмосферу, неначе знаходишся в справжніх “гостях”. І все наче для тебе.

Отже:

Їдемо в Маячок для справжнього відпочинку. Для відновлення себе зпоміж шарІв ролей і заклопотаності міста. Для того, щоб відчути те унікальне враження, що отримуєш лише тут: “так, я достоїн(йна) самого кращого!” Замовляємо одну із “фішок” шефа: телятину на розпеченому камені чи ідеальну гусячу печінку з яблуками в малиновому соусі. Неквапливо їмо, насолоджуємось митями спокою. Розділяємо з рестораном Маячок свої найкращі миті життя – видатні дати й свята: Весілля, День народження в сімейному колі, Хрестини, святкування Водощреща, Масляної чи пересічний вихідний день. Буде незабутньо.

 • Кухня
  4/5
 • Сервіс
  5/5
 • Атмосфера
  5/5
 • Інтер’єр
  3/5
 • Інше
  5/5
9/10

Оцінка FoodAdvisor

Радимо Навідатись в Маячок до Нового Року та безпосередньо на традиційне святкування Водохреща, адже зосім скоро він закриється на оновлення, щоб стати кращим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *