Свіжий огляд: Vinsanto Wine bar – простір, де розслаблення невідступне

Свіжий для Києву (і України загалом) концепт винного бару – це крок назустріч якісно новій культурі не просто споживання food-товарів та послуг, а культурі нового естетичного дозвілля. Адже винні бари – це часто осередки лаконічного ненав’язливого формату, витонченої пропозиції напоїв і частувань, підібраних “в тон” до них. А в разі Vinsanto – ще й легкої і ледь п’янкої атмосфери та приваблового інтер’єру. Що ж, пройдімо в світ винних замальовок? А щоб краще розібратись в тонкощах нового для нас простору, редакція FoodAdvisor поспілкувалась з Авророю Огородник і записала трошки інсайдерської інформації.

В Vinsanto я – консультант. История наших «отношений» такова. Создание винного бара – это идея владелиц. Они много путешествовали, посмотрели чуть ли не весь мир. Часто и надолго уезжали в Италию. И винные бары, которые они видели – им понравились. Именно после очередной поездки в Италию, в августе, подруги встретились и сошлись на том, что пора открывать свой винный бар. Они дали задание риэлтору и буквально за неделю получили это помещение, которое только вышло на рынок.

Стали искать архитектора и им повезло сразу встретить Волосовского Олега, а он уже посоветовал меня. Хоть я консалтингом не занимаюсь и не буду. Но тут … Встретились, понравились, побежали! /тут і далі — пояснює Аврора Огородник/

Локація

вул. Пушкінська, 20

Vinsanto Wine bar розташувався на вул. Пушкінській, яка чудово підходить для такого формату: наче і в самісінькому центрі, проте з власним неквапливим ритмом. Ще з вулиці починаєш уявляти що на тебе чекає. Металеві ажурні сходи ведуть в саме приміщення. І саме ця гра брутального металу, невагомого скла і мідної вивіски уособлює весь зовнішній вигляд закладу. З приводу парковки, то в даному разі, на диво – ніяких проблем немає. Перевірено редакцією: завжди є вільні місця за блакитною смужкою вздовж дороги, або, при бажанні і за допомогою паркувальника, можна заїхати на тротуар під самісінький винний бар.

Інтер’єр

Вперше переступивши поріг Vinsanto, чітко розумієш, що тут гарно. Саме так – одразу у Вас не виникає якогось певного визначення стилю, чи не кидаються окремі деталі в очі. Навпроти – інтер’єр грає (і досить вдало) своєю цілісною картинкою. Тому перші враження такі загальні: на думку спадає одне слово – “естетично”. Проте, спершу обравши столик (зпоміж місць в двох залах), а потім зайнявши його, починаєш бачити окремі фрагменти. Натрапляєш поглядом на бар, переміщаєш його (погляд) до інтер’єрної “кульмінації” – мідної ванни, що слугує природним холодильником. Трохи підіймаєш очі і бачиш оригінальну люстру з келихів, що своїми масштабами притягує увагу. Біля власного місця запросто може опинитись зістарене дзеркало. А різномастність стільців: тут є дерев’яні, наближені до класики і залізні лофтові – вносять радісних нот в дизайн. Та навіть не ці яскраві акценти змушують вигідно працювати інтер’єр, а те явище, що в стінах Vinsanto не існує таких собі конвеєрних меблів. Тут безліч окремих деталей, прийомів. Всілякі планки, художньо опрацювана стіна тут, а кахлі – там, різнорівневі столики, світло… Все різне, харАктерне, але в своїй сукупності складається в єдине ціле, що чудово сприймається гостями – інтер’єр авторства Олега Волосовського (Loft Buro). Саме цей проект посів друге місце на XIV Всеукраїнському Конкурсі Міжнародного Союзу Архітекторів і Національного Союза Архітекторів на кращий інтер’єр року “ИНТЕР*YEAR 2014”. Та головним аргументом на користь унікальності концепту інтер’єру – є той факт, що більшість матеріалів, які застосовувались для дизайну Vinsanto Wine bar, українського походження. Чим не мотивація працювати в такому ж ключі?

Почти сразу после наших договоренностей я улетала в Бельгию, а потом совместно с Олегом Волосовским и группой энтузиастов мы путешествовали по Умбрии. Уже тогда, изучая эту итальянскую провинцию, мы думали насчет этого заведения, ловили какие-то идеи. Где-то там мы и увидели маленькую примитивную люстру из бокалов, которая тут разрослась до отдельного объекта авторства Олега.

Меню

Vinsanto Wine bar – це заклад без кухні. Це зумовлено специфікою приміщення. Та власники чудово обіграли цей факт, вплели його в концепцію новоствореного винного бару і при цьому, не залишили своїх гостей голодними. Адже тут пропонують небанальну винну карту, ідеальну каву, лінійку делікатесів до вина, десерти та віднедавна – деякі страви власного виробництва. І як показує досвід редакції: при уважному підході до замовлення, голодними Ви звідси не вийдете – гарантовано!

Тож, меню Vinsanto Wine bar являє собою наступну збірку розділів:

  • м’ясні делікатеси: як то хамон “Іберіко” (98 грн. / 50 г) чи прошутто крудо (29 грн / 50 г)
  • ковбаси: серед яких популярний фует (30 грн. / 50 г) та лінійка салямі
  • сири. Цілий список улюбленої класики: від Parmigian Reggiano 2-річної витримки (32 грн. / 50 г) до шалено ароматного Pecorino Romano з трюфелем (54 грн. / 50 г)
  • паштети, переважно з водоплаваючих. Фаворит редакції – паштет качиний з Мюскаде (39 грн. / 50 г)
  • кондименти –  спершу неясне слово, що приховує за собою цілий список смаколиків: оливки, в’ялені томати (40 грн / 50 г), сушений інжир (9 грн. / 50 г), курага (15 грн. / 50 г), мигдаль (21 грн. / 50 г) та інші
  • бакалея, що представлена гірчицею, конфітюром, джемами та дорогоцінною пастою з чорного зимового трюфелю (78 грн. / 50 г)
  • соління і джеми від легендарного одеського “Закрома”
  • щедрий розділ “Випічка”, який включає в себе високоякісні позиції виробництва кафе-кондитерської “Honey”: від круассанів до macaron.
  • на окрему увагу заслуговує натуральний хліб ручної роботи, який випікається в дров’яній печі (пекарня Джима Хааса). Весь хліб подовий і звичайно на заквасці. В меню зазначено, що “створений з любов’ю”.
  • кондитерські вироби, серед яких редакцію покорили два чудових творіння: шоколадний десерт  (25 грн.) та чізкейк власного виробництва Vinsanto. Також із свіжих нововведень власного виробництва – з’явились традиційні італійські біскотті.

Важливо, що всі, окрім останніх двох розділів меню, є переліком окремих видів / сортів закусок, вихід яких складає 50 г. Але гість може обрати бажаний йому граммаж: більше / менше – за вподобанням. Таким чином, можна і навіть треба компонувати собі тарілку за смаком. Обрані делікатеси викладуть Вам на фірмові доски із paperstone – новітнього надщільного матеріалу, що виробляють після тричі переробленого паперу. Екологічність в кращому її прояві. І коли Ви побачите, а головне – спробуєте свій набір продуктів, Ви будете приємно вражені їх свіжістю, високою якістю і правильною подачею. Адже при куштуванні того ж пекоріно з трюфелем стає очевидно, що сир в “ідеальній формі” – він не залежався, не обвітрився і не вивітрився. Він – ідеальний. І так по всьому.

Слід звернути увагу на лінійку страв власного приготування Vinsanto. Адже це саме те, над чим зараз працює команда – поступово вводить нові позиції. Тут вже пропонують салати. Про види і наявність – слід питати. Серед скуштованого редакцією – салат з тунцем і песто та салат з козячим сиром та прошутто – все відмінного виконання. Також із нововведень – scramble egg, приготуванням котрого команда Vinsanto поділилась в свіжому відео на своїй сторінці в facebook. Згодом планують подавати брускети та сендвічі.

 По меню – многое еще будет вводиться. Ведь, что дает такой формат винного бара? Он дает полную свободу. То есть, вы поставили в эноматик новое вино и под него можете придумать закуску. Продукты – мы тоже выбираем разных импортеров (как и с вином). Позиции все время будут дополняться, меняться – так что следите за обновлениями на facebook.

Щодо напоїв, то окрім центральної “фігури” закладу – вина, тут подають правильну каву (зараз – “родом” із львівського “Світ кави”), стандартні безалкогольні напої, серед яких виділяється чудова вода німецького походження “Gerolsteiner” та лінійка чаю.

Вино

Вино – це суть Vinsanto Wine bar і це очевидно. Та підбір винної карти – справа честі в даному разі і дуже високої відповідальності. Адже від запропонованого асортименту вин залежить “обличчя” винного бару. Проте, “продегустував” заклад декілька разів, редакція FoodAdvisor змушена визнати, що з вином тут все в порядку. Не обтяжені домовленостями з імпортерами, що добряче обмежують свободу вибору, власники зуміли представити в Vinsanto краще з усього, що є в наявності. При цьому карта не перегружена позиціями. Вин рівно стільки, скільки треба для комфортного вибору.

Vinsanto – это винный бар без импортеров – почти что редкость. Обычно подобные заведения открывают крупные ритейлы (например «Grand Cru») При этом любой импортер хочет чтоб заведение работало на его эксклюзивной винной карте. Мы отошли от этого. Мы решили получить свободу и независимость) Если есть возможность – нужно инвестировать в оборудование. Здесь кофейная машина хорошая – La Marzocco. Так что, и кофе мы сами выбираем «по душе». Плюс к этому, купив собственный эноматик и холодильники, мы получили возможность пообщаться со всеми импортерами и получить хорошие цены. При этом – не быть ограниченными в выборе ассортимента.

Сервіс

Сервіс в Vinsanto Wine bar влучний. Команда складається виключно  з чоловіків. Хлопці уважні, привітні, відкриті і водночас із цим не надокучливі. Офіціанти / бармени і навіть сомельє, який в цьому закладі займає одну з головних ролей, тримаються чудової середини, що убезпечує їх від недоречного панібратства і разом з тим – не робить їх холодно надмінними. З ними завжди можна порадитись, за настрою – перекинутись парою веселих фраз, а у сомельє Артема розпитати про деталі закладу.

Атмосфера 

Редакція FoodAdvisor беззаперечно радить навідатись в цей заклад в компанії близьких людей/ людини за різних обставин: на ранкову каву зі свіжим круасаном, серед робочого дня, якщо настрій кепський, перед нічною вечіркою або ж дотриматись екзотичної для нас і такої звичної для європейців традиції – заїхати на діджестів після вечері в ресторані. А все для того, щоб Ви на власному досвіді зрозуміли як тут почуваєтсья гостю. Адже почувається йому дуже комфортно, дружньо і тепло. Від себе озвучимо лиш наступну формулу: якщо вже в цьому закладі до вина почуваєшся чудово, то як же він починає подобатись після! І все що від Вас треба – це впустити в своє буденне життя новий формат дозвілля. Просто включити походи в винний бар в свій розпорядок – як це роблять тисячі наших західних сусідів.

Для своей аудитории – это очень четкий формат. Это такое заведение, которое еще должно найти свою нишу в умах. Чтобы люди  понимали, что можно поужинать в одном месте с полноценной кухней, а потом поехать на бокал вина, дижестив или коктейль в винный бар.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *