Артур Кюльян про новий it-продукт для ресторанів та їх гостей

Сьогоднішнє життя не стоїть на місці. Нові технології, які покликані покращувати / полегшувати наше життя, з’являються щодня. Щось сприймається, вкорінюється і залишається. Щось, не отримавши очікуваного feedback від публіки, – забувається. Редакція FoodAdvisor познайомилась з новим  проектом / продуктом / технологією (як вам зручніше), який має всі шанси стати поширеним та корисним для багатьох. Тому, крокуючи в ногу з реаліями сучасного світу, його новими ідеями – представляємо вашій увазі інтерв’ю із засновником нового продукту – Latio, Артуром Кюльяном. І, так, ми як і раніше – “Принципово про гастрономію” 🙂

FoodAdvisor: Артур, розкажи, будь ласка, спершу про те, хто ви (ваша команда)? Як почали співпрацю?

Артур Кюльян: Наша команда – це троє програмістів, котрі захопились новою технологією і вирішили використати її для донесення корисної інформації до користувачів. Не так давно до нас також приєдналась людина, котра завідує співпрацею з клієнтами, оскільки зі зростаючою кількістю клієнтів стає тяжко водночас робити продукт і займатись підтримкою закладів.

FA: Як виникла ідея створення вашого продукту? 

АК: Ідея зробити мобільний додаток із залученням нової технології блутус-маркетингу виникла спонтанно, із простої зацікавленості технологією. А в результаті ми отримали пропозицію від стартап-акселератора EastLabs та з першими реальними інвестиціями почали повноцінну роботу над проектом.

FA: Розкажи, в чому суть вашого продукту?

АК: Latio – мобільний додаток для відвідувачів кафе/барів/ресторанів. Основна фішка додатку в тому, що завдяки невеличким блутус маячкам, що ставляться у закладах, ми реально знаємо, коли людина проходить повз заклад, або заходить у нього, і тоді їй відображаємо корисну для неї інформацію, таку як запрошення від закладу та цифрове меню закладу.

FA: Як стати користувачем вашої програми (покроковий алгоритм)?

АК: Алгоритм наступний: 

  • відкрити Appstore (якщо ви користувач айфону), або Google Play (якщо андроїд)
  • ввести Latio
  • завантажити додаток
  • відкрити

Або ж простіше – зайти на наш сайт та завантажити звідти.

http://www.lat.io/

FA: Чому це цікаво для ресторатора?

АК: Наші сервіси – це інструменти залучення нових користувачів та утримання існуючих, а також маркетинговий інструмент нового покоління. Унікальність сервісу полягає у використанні нової технології локаційного маркетингу, у можливості запрошувати нових клієнтів, що проходять безпосередньо повз заклад, та можливості впливати на потенційних відвідувачів закладу.

FA: Чому це цікаво для гостя?

АК: Найприємніше для відвідувача закладів – це, звичайно,  подарунки та спеціальні пропозиції від закладів. Також дуже зручним є можливість переглянути цифрове меню (з фото/описом/цінами) закладу у своєму смартфоні у будь-який момент часу, а також можливість одразу побачити меню закладу, у який тільки-но зайшов, або повз який проходиш (без зайвих пошуків та кліків).

FA: Який у вас уже є досвід (з якими закладами працюєте)?

АК: На даний момент з нами співпрацює близько 30-ти закладів Києва, серед них популярні True Burger Bar, Druzi Cafe, MAKO business cafe, Kitchen-гастрокафе, Milk Bar. На даний момент відточуємо продукт та підключаємо нові заклади, зосередились на центрі Києва.

FA: Ваші плани на майбутнє – яким ви бачите завершений, налагоджений Latio в дії?

АК: Наше глобальне бачення продукту це розумна система рекомендацій, яка знається на тому, що вам подобається, та може видавати корисну інформацію саме в той час, коли це вам потрібно. Велика частина аналітики буде приділена тому, щоб сервіс дійсно приносив користь відвідувачам закладів та міг доносити інформацію від власників закладів до відвідувачів зручно та швидко.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *